Altolivello’s Q-Tee-Pie
Møt Millie – en liten virvelvind med et stort hjerte
Millie er vårt eget oppdrett og kullsøster til hannhunden vår Kanto. Fra første stund har hun vært full av liv, nysgjerrighet og personlighet. Hun er alltid der det skjer og går inn i alt med stor entusiasme – kanskje litt for stor til tider. Med Millie i hus er det sjelden et kjedelig øyeblikk.
Hun er en liten og kompakt tispe med mange gode kvaliteter. Selv om hun kanskje ikke har den beste pelsen vi har sett, veier hun mer enn opp for det med god substans, solide bein og et utrolig vakkert uttrykk. Hun er feminin og sjarmerende, med en tilstedeværelse som gjør det vanskelig å ikke legge merke til henne.
Millie er etter to av våre egne hunder, Mono og Java, og representerer linjer vi kjenner særdeles godt gjennom mange generasjoner. I stamtavlen hennes finner vi flere av hundene som har vært med på å forme oppdrettet vårt, og hun bærer med seg en arv vi er svært stolte av.
Millie er rett og slett en liten virvelvind – energisk, morsom og full av livsglede. En hund som alltid får oss til å smile, og som vi gleder oss til å følge videre i årene som kommer.
Detaljer
Reg.nr: NO52399/24
Født: 20.08.2024
Hårlag: Strihåret
Farge: Hvit/tan
Høyde: 27 cm
Fødeland: Norge
Genetikk & Helse
Knær (Patella): 0/0
Øyne (EVCO): Feilstilt øyehår
Bærer av gen for tricolor farge: Ja
Meritter
Utstilling:
1 x Excellent
1 x Very Good
Rally Lydighet:
81 poeng
Stamtavle
|
DKJRCH DTKJV-24 Altolivello’s Monologue
|
DK N UCH DKJV-19 DKV-19 All Jacks Tin Man
|
C.I.B. JCh RUS, Ch RUS All Jacks Novecento
|
IT CH WVW-22 Kanix 2 Much Gossip
|
|
All Jacks Aussie Rules
|
|||
|
Speedex Moonlight
|
DKKV12 DKCH SECH Saltisgårdens Nordic Light
|
||
|
Kanix Sex Bomb
|
|||
|
Altolivello’s Goning Up Valnerina
|
IT CH Jonu’s JR Dr. King Schultz
|
WW15, Ch IT Jonu’s JR Django Unchained
|
|
|
Jonu’s JR 2 Late
|
|||
|
Kanix Frozen
|
Gladfotens R&B Hunk
|
||
|
Kanix 2 You From Me
|
|||
|
ROJV-22 Altolivello’s Jaja Ding Dong
|
N DK UCH Gläfsebo’s Nyx
|
SE VCH Mayberry Farm’s Alien Surprise
|
Ell-Ell’s Repeat
|
|
Ell-Ell’s Ladder to Heaven
|
|||
|
CIB-V EUVW-23 N UCH NO DKVetCH NORDVV-21 NVV-19-20-21 DKVV-19-21-23 Russling Flow
|
JWW 2009 CH Heartily Donald Duck
|
||
|
Vitsuddens Go
|
|||
|
RL1 Daisy Blossom’s Lexberry
|
US CH All Jacks Wind’n Wood
|
CH Jupiter-Jarl Thidalium Szczurolap
|
|
|
Touchstar Freestyle
|
|||
|
INT CH DK SE DE CH DEVDH CH Daisy Blossom’s Clovely
|
DK DE CH Raaw Grand Slam
|
||
|
Toutchstone Ballyhoo Jack
|
VALP FRA MILLIE?
Millie er en av våre avlstisper og skal i fremtiden ha kull hos oss. Alle planlagte kull og nåværende kull postes på valpesiden vår, men dersom du ønsker valp etter en bestemt tispe kan det være lurt å skrive deg på venteliste allerede nå!





